Informācija
par metastātisku krūts vēzi

Ir smagi dzirdēt diagnozi – metastātisks krūts vēzis (MKV). Tagad jums noteikti būs daudz jautājumu, uz kuriem meklēsiet atbildes.  Šeit, metastāzes.lv ir apkopoti daži risinājumi un padomi, kas varētu šajā brīdī palīdzēt. Ceram, ka šī informācija jums noderēs, lai izprastu savu slimību. Tā palīdzēs izlemt, kāds varētu būt nākamais solis un, kas ir vislabākais tieši jums. Jo katra diena ir vērtīga! Ceram, ka izmantosiet šo mājaslapu kā ceļvedi, kas sniegs jums tieši tik daudz, cik vēlaties. Un ceram, ka šī informācija palīdzēs pilnvērtīgi nodzīvot katru dienu.

Mājas lapas satura izveidē izmantoti materiāli no “Every Day is Precious Group” un “Pfizer Oncology” izveidotās mājas lapas www.meandMBC.com. Izsakām pateicību www.meandMBC.com izveides darba grupai par lielo darbu un iedvesmu dalīties ar izveidoto materiālu latviešu valodā.

Nadja Harbeka (Nadia Harbeck), MD, PhD, profesore un Minhenes Universitātes Krūts centra vadītāja, Vācija, mājas lapas www.meandMBC.com medicīnas eksperte:

 “Agrīnas stadijas krūts vēža tēma bieži nonāk mediju virsrakstos, bet sieviešu ar metastātisku krūts vēzi (MKV) vajadzības tiek atstātas novārtā. Bieži pacienti uzskata, ka viņiem nav pietiekami daudz informācijas par savu slimību. Šis ir vērtīgs resurss, lai palīdzētu sievietēm saprast, ko nozīmē MKV diagnoze, kādas ir ārstēšanas iespējas un kādi lēmumi ir jāpieņem.

Iespējams, vissvarīgākais ir tas, ka šis interneta resurss palīdz sievietēm ar MKV apzināties, ka, neskatoties uz diagnozi, viņas joprojām var izlemt, kā dzīvot savu dzīvi.”